Týden #11

Pondělí

Začalo mi to krásně. O víkendu jsem si pěkně odpočinul, takže jsem se v pondělí vzbudil svěží. V 5:43 už jsem svitěl mezi auty (budík byl na 5:30), abych se dostal do Zbraslavy.

Podařilo se mi odjet 6 x 10 minut na 304+ wattech. Plán byl splněn. Oproti minulému týdnu velká změna k lepšímu. Přestože šlapání nebylo jednoduché, neměl jsem pocit, že na kopci vypustím duši.

Bavilo mě to.

Úterý

I v Kunraťáku jsem si udržel svoje tempo. Začíná být takové teplo, že nevím, co si oblékat.

Středa

Ve středu jsem se začal trochu kousat. Tělo i mysl by chtěly. Byl jsem ještě lehce unavený z pondělní rozcvičky. Ráno jsem měl ale dost sil na to, abych si „to svoje“ objezdit bez větších problémů.

Jenže mě trochu začalo škrábat na krku. Rýmička? 😱

Čtvrtek

Už klasicky se mi ve čtvrtek nikam moc nechce. A ještě s tou „rýmičkou“ na krku jsem se nechtěl moc rozvášnit.

Pátek

Rýmička byla pořád ve svém mezistavu. Ani špatné, ani dobré. Správnou volbou by samozřejmě byl odpočinek ... ale končila mi tréninková jednotka a chtěl jsem se trochu kousnout. Na regeneraci budu mít celý příští týden. Tak jsem vyrazil .

Teplota byla příjemná, kolem desti stupňů a já cílil na lov čtverečků. Nejhorší bylo vymotat se z Prahy. Marně jsem se domníval, že v všichni budou v práci. Možná byli ... ale pracují na silnici. Doprava hrozná a vůbec nejhorší úsek Davle -> Štěchovice. Vždycky, když tam jedu, lituju.

Nakonec z toho bylo pěkné poježdění ... i když dva čtverce mi o chlup unikly. Nemluvně o rýmičce, která byla svým způsobem spokojená.

Trénuju už specificky na Míle. Jízda po klaccích se bude hodit
Trénuju už specificky na Míle. Jízda po klaccích se bude hodit

Sobota

Nemohl jsem se rozvášnit tak, jak jsem chtěl. Počasí tomu naštěstí přálo a bylo hnusné, takže mi to nebylo líto. Cestou mě zastihla menší ledová bouře, která absolvovala školení na akupunkturu.

Nebyl jsem 100 % fit, takže mi ty back to back stovky za sebou pro začátek stačily.

Neděle

Započal jsem regeneraci :)

Závěr

Záčátek jsem rozjel skvěle, ale na konci týdne mě pozastavila rýmička. Nemohl jsem se rozvášnit, jak jsem chtěl. Na druhou stranu jsem si udělal dva volné dny (píšu to v pondělí) a cítím se mnohem lépe. Však oni ty vášnivé dny ještě přijdou.

27. února 2023