Týden #5

Zpátky do ostrého tréninku! Budu začínat tam, kde jsem minule skončil. To znamená jezdit 6x 4 minutové intervaly do kopce.

Pondělí

Po týdenním odpočinku jsem se samozřejmě těšil. Jako vždy jsem si večer předtím připravil kolo a oblečení, abych nad něčím nemusel přemýšlet. Budím se až v průběhu jízdy.

Nohy byly odpočaté s točily se úplně samy.

Úterý

Dokonce i běhacím nohám to šlo a třináctka v Kunratickém lese byla pohodová.

Středa

Šel jsem do sebe. Teplota byla kolem nuly a já přesto vypotil všechny intervaly na úrovni 352+W. Jak se zdá, tak tenhle trénink opravdu něco dělá. Navíc jsem získal tento krásný graf, jak mi to letos jde. Navzdory tomu, že se mi délka intervalu zvyšuje, tak roste i výkon.

intervals.icu, doporučuji
intervals.icu, doporučuji

Čtvrtek

Mílíčovská desítka. Takové moc jednoduché, když člověk nebojuje proti počasí.

Pátek

Stala se mi hrozně smutná věc. Špatně jsem si připnul HR monitor, takže mi měřil velmi nízké hodnoty a Garmin mi vynadal, že se moc flákám. Navíc jsem cítil, že nebudu schopný udržet výkon posledních dní. Proto jsem se držel trochu zpátky. Není třeba se hned zničit.

Sobota

Začalo to drhnout. Posledních pár dní jsme řešili zdravotní problémy naší kočky Šipky. V sobotu jsme se s ní bohužel museli rozloučit navždy. To znamená, že jsem toho moc nenaspal, nenajedl a na nějaké kolo náladu neměl. Přesto jsem se kousl, abych alespoň vyjel. Nedával jsem pozor a málem mě sejmuli policajti s majákem.

Neděle

Ani v neděli jsem se necítil o mnoho lépe. Vyrazil jsem alespoň na dvě kolečka kolem komína.

Závěr

Tento týden byl rozhodně nejtěžší. Doufám, že ten další se mi konečně podaří vyrazit na pořádné kolo. Počasí ale nevypadá přívětivě.

17. ledna 2023